Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Informace, informace, cestování, volný čas

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Myšlenky, aforismy, moudra, přísloví, motta, výroky, úsloví

Citáty slavných osobností, Myšlenky, aforismy, moudra, přísloví, motta, výroky, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, Staré hry online, PC tapety pro Windows, info, Lady Gaga naked, Online biografie, životopisy osobností, výukové pomůcky, Pozadí na PC ke stažení, Levné letenky, Dopravní značení, Tapety na plochu počítače, Biografie slavných osobností, Super free web games zdarma

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, měny, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti apod.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní hry, Bojové hry, Akční hry, Pro dívky, Postřehové hry, Karetní hry, Relaxační hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Hry pro děti, Adventury, Hry pro dva hráče a tak dále.

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Letecké simulátory, Oddechové hry, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Logické hry, Akční gamesky, Barbie hry, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Hry s koňmi, Deskovky, Hannah Montana, Adventury, online html5 hry, Puzzle a skládačky apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak vytvořit, jak přehrát, jak importovat, jak spustit, jak konvertovat, jak exportovat, jak převést, kterak editovat, čím prohlížet, v čem spustit soubory z následujících kategorií: obrazy disků, písma, fonty, grafiku, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, systémové soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Aforismy, moudrosti, myšlenky, hlášky, motta, moudra, úsloví

Citáty slavných, Aforismy, moudrosti, myšlenky, hlášky, motta, moudra, úsloví, . Naleznete zde přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o lži od různých známých osobností.

Keywords:zábava, webovky, Online testy a kvízy zdarma, F, Flags of the world, Vlajky měst a obcí České republiky, Online adventní magazín, Stručný slovník pojmů a termínů, Přání ke kulatému výročí, Vlajky států a zemí světa, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, kuriozity

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: latina, stavebnictví, internet, nápoje, nemoce, chemie, nástroje, psychologie, náboženství a křesťanství, různé, fyzika, jídlo, filozofie, bankovnictví, věda, literatura, rostliny, zkratky, sport, účetnictví, příroda, lékařství a medicína, technika, ekonomie a ekonomika atd.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, v čem spustit, jak exportovat, jak importovat, čím zobrazit, jak vytvořit, kterak editovat, jak spustit, jak konvertovat, jak otevřít, jak přehrát soubory těchto typů: hudební audio soubory, systémové soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, obrazy disků, spustitelné soubory, video soubory, koncovky souborů, dokumenty apod.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Onlinovky zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Smuteční kondolence, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, linky, Členské země americké federace, Athletic Bilbao, A, Státní prapory států světa, K, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Pozadí na PC ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro monitor, mobil, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, ultrabook, počítač, notebook, smartphone, PC, tablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), macOS, Red Hat Linux, Windows NT, Linux Xubuntu, Slackware, Java ME, Windows 2000, Linux Fedora, Windows 7, Microsoft Windows 8. Wallpapery na tablet z kategorií sportovní wallpapery, nature - příroda, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, free wallpapers, fantasy, fraktály, ptáci, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, květiny, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, motorky. Dostupné rozměry 320x568, 640x480, širokoúhlé 1366x768, 2048x1080, 3200x1800, 1600x900, 1280x768, 1280x720, 1680x1050, 1440x960, 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 750x1334, 2560x1440, 1152x864, 360x640 atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, Přehled zkratek a akronymů, doporučujeme, Sexy Cindy Crawford, webové stránky, internetové stránky, pro dospělé, Chicago, odkaz, F, Kliparty pro dokumenty

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Síť, informace, cestování, volný čas

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Relaxační hry, Akční hry, Bojové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Postřehové hry, Hry pro děti, Logické hry, Animace, Stolní a deskové hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Střílečky a tak dále.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií umělci, osobnosti, poruchy, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, sport, fikce a fantasy, politici, politika, státní správa, věda, křesťanství, lékařství, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, historie, herectví, herci a herečky, mytologie, psychologie, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, školství atd.

Klíčová slova: Obrázky na plochu počítače, URL, Databáze osobností Kdo je to?, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, weby, World Flags, zdroje informací, Online hry pro děti zdarma, tipy, Prapory českých měst, zdarma, multimédia, Kim Kardashian naked, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Facebook a Bůh: Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Další odkazy:

Togo
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Odkazy na partnerské weby
Film Avatar 1,2
Doporučené internetové odkazy
Athletic Club futbal
Zajímavé webové stránky
Jakarta city
Tipy na Partnerské weby
Mariah Carey

Děkujeme vám za vaši návštěvu.